Kudlik

KONTAKT:

38-111 Żyznów 281,
tel biuro: 017 746 50 44
tel kom: 0 504 192 521
e-mail: pkudla@op.pl
zamówienia, pytania: kudlik.transport@gmail.com

Rozkład jazdy



Kliknij w wybraną linię aby zobaczyć rozkład...

Krasna- Boguchwała- Krasna

Huta Gogołowska- Boguchwała- Huta Gogołowska

Golcowa- Boguchwała- Golcowa

Golcowa- Rzeszów- Golcowa

Domaradz- Rzeszów- Domaradz

Gwoźnica Górna- Rzeszów- Gwoźnica Górna

Strzyżów- Rzeszów- Strzyżów

Golcowa- Sanok- Golcowa

Lutcza- Rzeszów- Lutcza

Mogielnica- Rzeszów- Mogielnica ważny od 24.05.2010

Niechobrz- Rzeszów- Niechobrz ważny od 1.12.2009

Niechobrz- Rzeszów

Miejsce odjazdu C Pn-Pt C C Pn-pt C
Niechobrz, Góra 5.50 6.30 7.10 8.40 9.40 10.50
Niechobrz, Góra nż 5.54 6.31 7.14 8.41 9.41 10.54
Niechobrz, Ośrodek 5.58 6.38 7.18 8.42 9.42 10.58
Niechobrz, Skrzyżowanie 6.02 6.42 7.22 8.43 9.43 11.02
Niechobrz, Remiza 6.03 6.43 7.23 8.44 9.44 11.03
Racławówka, Szkoła 6.04 6.44 7.24 8.45 9.45 11.04
Racławówka, Poczta 6.05 6.45 7.25 8.46 9.46 11.05
Racławówka, OSP 6.06 6.46 7.26 8.47 9.47 11.06
Racławówka, Spółdz. Ogrodnicza 6.07 6.47 7.27 8.48 9.48 11.07
Racławówka, PKS 6.08 6.48 7.28 8.49 9.49 11.08
Rzeszów, ul. Beskidzka, boisko 6.09 6.49 7.29 8.50 9.50 11.09
Rzeszów, ul. Beskidzka, trafa 6.11 6.51 7.31 8.52 9.52 11.11
Rzeszów, ul. Beskidzka, szkoła 6.12 6.52 7.32 8.53 9.53 11.12
Rzeszów, ul. Podkarpacka, k. Horyzont 6.13 6.53 7.33 8.54 9.54 11.13
Rzeszów, ul. Podkarpacka 6.14 6.54 7.34 8.55 9.55 11.14
Rzeszów, ul. Podkarpacka, D.S 6.15 6.55 7.35 8.56 9.56 11.15
Rzeszów, ul. Dąbrowskiego, URZ 6.18 6.58 7.38 8.59 9.59 11.18
Rzeszów, ul. Dąbrowskiego, KWP 6.20 7.00 7.40 9.01 10.01 11.20
Rzeszów, ul. Dąbrowskiego 6.22 7.02 7.42 9.03 10.02 11.22
Rzeszów, ul. Lisa Kuli 6.24 7.04 7.44 9.05 10.05 11.24
Rzeszów, ul. Cieplińskiego 6.25 7.05 7.45 9.06 10.06 11.25
Rzeszów, ul. Piłsudskiego, CH Amerkyka 6.28 7.08 7.48 9.10 10.10 11.28
Rzeszów, ul. Piłsudskiego 6.30 7.10 7.50 9.14 10.14 11.30
Rzeszów, ul. Rejtana 6.32 7.12 7.52 9.17 10.17 11.32
Rzeszów, ul. Rejtana, Urz 6.34 7.14 7.54 9.19 10.19 11.34
Rzeszów, ul. Kopisto 6.36 7.16 7.56 9.22 10.22 11.36

cd...

Miejsce odjazdu Pn-Pt C Pn-Pt C Pn-Pt Pn-Pt Pn-Pt
Niechobrz, Góra 12.30 13.45 14.30 15.40 17.20 19.00 21.45
Niechobrz, Góra nż 12.34 13.49 14.34 15.41 17.21 19.04 21.49
Niechobrz, Ośrodek 12.38 13.53 14.38 15.42 17.22 19.08 21.53
Niechobrz, Skrzyżowanie 12.42 13.57 14.42 15.43 17.23 19.12 21.57
Niechobrz, Remiza 12.43 13.58 14.43 15.44 17.24 19.13 21.58
Racławówka, Szkoła 12.44 13.59 14.44 15.45 17.25 19.14 21.59
Racławówka, Poczta 12.45 14.00 14.45 15.46 17.26 19.15 22.00
Racławówka, OSP 12.46 14.01 14.46 15.47 17.27 19.16 22.01
Racławówka, Spółdz. Ogrodnicza 12.47 14.02 14.47 15.48 17.28 19.17 22.02
Racławówka, PKS 12.48 14.03 14.48 15.49 17.29 19.18 22.03
Rzeszów, ul. Beskidzka, boisko 12.49 14.04 14.49 15.50 17.30 19.19 22.04
Rzeszów, ul. Beskidzka, trafa 12.51 14.06 14.51 15.52 17.32 19.21 22.06
Rzeszów, ul. Beskidzka, szkoła 12.52 14.07 14.52 15.53 17.33 19.22 22.07
Rzeszów, ul. Podkarpacka, k. Horyzont 12.53 14.08 14.53 15.54 17.34 19.23 22.08
Rzeszów, ul. Podkarpacka 12.54 14.09 14.54 15.55 17.35 19.24 22.09
Rzeszów, ul. Podkarpacka, D.S 12.55 14.10 14.55 15.56 17.36 19.25 22.10
Rzeszów, ul. Dąbrowskiego, URZ 12.58 14.13 14.58 15.59 17.39 19.28 22.13
Rzeszów, ul. Dąbrowskiego, KWP 13.00 14.15 15.00 16.01 17.41 19.30 22.15
Rzeszów, ul. Dąbrowskiego 13.02 14.17 15.02 16.03 17.42 19.32 22.17
Rzeszów, ul. Lisa Kuli 13.04 14.19 15.04 16.05 17.45 19.34 22.19
Rzeszów, ul. Cieplińskiego 13.05 14.20 15.05 16.06 17.46 19.35 22.20
Rzeszów, ul. Piłsudskiego, CH Amerkyka 13.08 14.23 15.08 16.10 17.50 19.38 22.23
Rzeszów, ul. Piłsudskiego 13.10 14.25 15.10 16.14 17.54 19.40 22.25
Rzeszów, ul. Rejtana 13.12 14.27 15.12 16.17 17.57 19.42 22.27
Rzeszów, ul. Rejtana, Urz 13.14 14.29 15.14 16.19 17.59 19.44 22.29
Rzeszów, ul. Kopisto 13.16 14.31 15.16 16.22 18.02 19.46 22.31

Rzeszów- Niechobrz

Miejsce odjazdu Pn-Pt Pn-Pt Pn-Pt C C Pn-Pt
Rzeszów, ul. Kopisto 6.36 7.20 8.47 9.47 11.40 12.30
Rzeszów, ul. Rejtana, Urz - 7.23 8.50 9.50 11.43 12.33
Rzeszów, ul. Rejtana - 7.25 8.52 9.52 11.45 12.35
Rzeszów, ul. Piłsudskiego - 7.28 8.55 9.55 11.48 12.38
Rzeszów, ul. Piłsudskiego, CH Amerkyka - - - - - -
Rzeszów, ul. Cieplińskiego - 7.32 9.03 10.03 11.52 12.42
Rzeszów, ul. Lisa Kuli - 7.33 9.04 10.04 11.53 12.43
Rzeszów, ul. Dąbrowskiego 6.36 7.35 9.06 10.06 11.55 12.45
Rzeszów, ul. Dąbrowskiego, KWP 6.38 7.37 9.08 10.08 11.57 12.47
Rzeszów, ul. Dąbrowskiego, URZ 6.40 7.39 9.10 10.10 11.59 12.49
Rzeszów, ul. Podkarpacka, D.S 6.43 7.42 9.13 10.13 12.02 12.52
Rzeszów, ul. Podkarpacka 6.44 7.43 9.14 10.14 12.03 12.53
Rzeszów, ul. Podkarpacka, k. Horyzont 6.45 7.44 9.15 10.15 12.04 12.54
Rzeszów, ul. Beskidzka, szkoła 6.46 7.45 9.16 10.16 12.05 12.55
Rzeszów, ul. Beskidzka, trafa 6.47 7.46 9.17 10.17 12.06 12.56
Rzeszów, ul. Beskidzka, boisko 6.49 7.48 9.19 10.19 12.08 12.58
Racławówka, PKS 6.50 7.49 9.20 10.20 12.09 12.59
Racławówka, Spółdz. Ogrodnicza 6.51 7.50 9.21 10.21 12.10 13.00
Racławówka, OSP 6.52 7.51 9.22 10.22 12.11 13.01
Racławówka, Poczta 6.53 7.52 9.23 10.23 12.12 13.02
Racławówka, Szkoła 6.54 7.53 9.24 10.24 12.13 13.03
Niechobrz, Remiza 6.55 7.54 9.25 10.25 12.14 13.04
Niechobrz, Skrzyżowanie 6.56 7.55 9.26 10.26 12.15 13.05
Niechobrz, Ośrodek 6.57 7.56 9.27 10.27 12.16 13.06
Niechobrz, Góra nż 6.58 7.57 9.28 10.28 12.17 13.07
Niechobrz, Góra 6.59 7.58 9.29 10.29 12.18 13.08

cd...

Miejsce odjazdu Pn-Pt C Pn-Pt C Pn-Pt Pn-Pt Pn-Pt
Rzeszów, ul. Kopisto 13.30 14.50 15.20 16.30 18.10 20.10 23.10
Rzeszów, ul. Rejtana, Urz 13.33 14.53 15.23 16.33 18.13 20.13 23.13
Rzeszów, ul. Rejtana 13.35 14.55 15.25 16.35 18.15 20.15 23.15
Rzeszów, ul. Piłsudskiego 13.38 14.58 15.28 16.38 18.18 20.18 23.18
Rzeszów, ul. Piłsudskiego, CH Amerkyka - - - - - - -
Rzeszów, ul. Cieplińskiego 13.42 15.06 15.32 16.42 18.26 20.22 23.22
Rzeszów, ul. Lisa Kuli 13.43 15.07 15.33 16.43 18.27 20.23 23.23
Rzeszów, ul. Dąbrowskiego 13.45 15.09 15.35 16.45 18.29 20.25 23.25
Rzeszów, ul. Dąbrowskiego, KWP 13.47 15.11 15.37 16.47 18.31 20.27 23.24
Rzeszów, ul. Dąbrowskiego, URZ 13.49 15.13 15.39 16.49 18.33 20.29 23.29
Rzeszów, ul. Podkarpacka, D.S 13.52 15.16 15.42 16.52 18.36 20.32 23.32
Rzeszów, ul. Podkarpacka 13.53 15.17 15.43 16.53 18.37 20.33 23.33
Rzeszów, ul. Podkarpacka, k. Horyzont 13.54 15.18 15.44 16.54 18.38 20.34 23.34
Rzeszów, ul. Beskidzka, szkoła 13.55 15.19 15.45 16.55 18.39 20.35 23.35
Rzeszów, ul. Beskidzka, trafa 13.56 15.20 15.46 16.56 18.40 20.36 23.36
Rzeszów, ul. Beskidzka, boisko 13.58 15.22 15.48 16.58 18.42 20.38 23.38
Racławówka, PKS 13.59 15.23 15.49 16.59 18.43 20.39 23.39
Racławówka, Spółdz. Ogrodnicza 14.00 15.24 15.50 17.00 18.44 20.40 23.40
Racławówka, OSP 14.01 15.25 15.51 17.01 18.45 20.41 23.41
Racławówka, Poczta 14.02 15.26 15.52 17.02 18.46 20.42 23.42
Racławówka, Szkoła 14.03 15.27 15.53 17.03 18.47 20.43 23.43
Niechobrz, Remiza 14.04 15.28 15.54 17.04 18.48 20.44 23.44
Niechobrz, Skrzyżowanie 14.05 15.29 15.55 17.05 18.49 20.45 23.45
Niechobrz, Ośrodek 14.06 15.30 15.56 17.06 18.50 20.46 23.46
Niechobrz, Góra nż 14.07 15.31 15.57 17.07 18.51 20.47 23.47
Niechobrz, Góra 14.08 15.32 15.58 17.08 18.52 20.48 23.48

Lutoryż- Rzeszów- Lutoryż ważny od 1.04.2010



Legenda:

F- kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze

R- kursuje w dni robocze

U- stosowane ulgi ustawowe

S- kursuje w soboty

C- kursuje cały tydzien

CC- kursuje w soboty, niedziele i święta

Pn-Pt- od poniedziałku do piątku